O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

Akcja " W te pędy" . Badanie stóp

Szanowni Rodzice

Przedszkole nr 15 w Lublinie przy współpracy z Centrum Medycznym ORTO - OPTYMUS zapraszają na bezpłatne lakowanie zębów (informacje znajdują sie na ulotkach w szatni).

Jednocześnie zachęcamy do wyrażenia zgody na udział dzieci w akcji "W te pędy". Promujemy bieganie, zachęcamy do biegania        i aktywnego trybu życia. Zachęcamy dzieci do udziału w biegu (na 42 m), który odbędzie się przy okazji Maratonu Lubelskiego.         w nawiazaniu do powyższego Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Trampolina we współpracy  ze Stowarzyszeniem Maraton Lubelski zapraszają dzieci na bezpłatne badanie stóp w naszym przedszkolu (termin podamy w poźniejszym czasie). Rodzice wyrażający zgodę proszeni są- do dnia 6 lutego 2014r.-  o potwierdzenie powyższego na imiennej liście. Listy imienne i upoważnienia  znajdują się u nauczycieli poszczegółnych grup.

Szczegóły akcji "W te pędy" - w przedszkolu na tablicy ogłoszeń.