O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - pogadanka nt bezpieczeństwa na drodze - 26.09.2018 godz.9.30. ,,Mały meloman" -koncert dla dzieci /w przedszkolu/ z udziałem artystów Filharmonii Lubelskiej - 28.09.2018

 

 

 

 

 

                      

 

 

Akcja ,,Miś"

Zapraszamy Rodziców i dzieci do udziału w akcji ,,Miś"!!!

 

Do dnia 1.12.2014 zbieramy pluszowe maskotki, zabawki ( moga być używane, ale czyste i w dobrym stanie ), książki, przybory szkolne oraz słodycze.

Zebrane rzeczy zawieziemy do Redakcji ,,Dziennika Wschodniego" w dn.3.12.2014.Z zebranych rzeczy przygotowane zostaną paczki dla dzieci                z najbiedniejszych rodzin oraz dzieci z ośrodków wychowawczych.Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!!!