O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

Bal karnawałowy 2014

Bal karnawałowy dla dzieci naszego przedszkola odbędzie się w dniu 17 stycznia 2014 r. w godzinach przedpołudniwych (po śniadaniu).

Z uwagi na propozycję Polskiej Izby Mleka (nasze przedszkole bierze udział w akcji "Dzieciaki-Mleczaki") proponujemy, aby przy tej okazji dzieci wzięły udział w konkursie kreatywnym "Wesołe przebieranki-mleczne ubierani". Wystarczy stworzyć karnawałowe przebranie związane z tematem mleka, produktów mlecznych. Więcej informacji na stronie: www.dzieciakimleczaki.pl