O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

BAŚŃ CYGAŃSKA - TEATR ,,BAZYL" Z RZESZOWA

Cygańska Baśń 

Zainspirowana cygańską baśniowością, historia szarego ptaka, który oddał wszystko za kolorowe piórka. To teatralna opowieść o poszukiwaniu swojego szczęścia, swego miejsca w świecie a przede wszystkim o znaczeniu wolności w życiu. W spektaklu ogromną rolę odgrywa cygańska muzyka, tworząc niepowtarzalny nastrój a ciekawa scenografia i kolorowe stroje pobudzają dziecięcą wyobraźnię do odkrywania nowych, nieznanych światów.

 

"Dawno, dawno temu, a może całkiem niedawno. Za siedmioma wielkimi górami, a może tuż niedaleko, za wsią, na leśnej polanie, po długiej wędrówce cygański tabor zatrzymał się. Kolorowe wozy które są cygańskimi domami ułożyły się w małą osadę. Cyganie wypędzili konie na popas, a wieczorem rozpalili wielkie ognisko. Cyganki gotowały strawę, tańczyły i śpiewały stare cygańskie pieśni. Skrzypeczki przygrywały im raz rzewnie, raz skocznie i wesoło zależności od nastroju. A co z dziećmi?. Ach… dzieci mogły boso biegać po trawie i słuchać opowiadanych przy ognisku baśni. Razem z tym taborem, na polanę, przyleciał mały szary ptaszek o imieniu Cirikłoro."