O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

DZIEŃ BABACI I DZIADKA W BIEDRONKACH

 

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w grupie Biedronek odbył sie 21.02.2017. Maluszki pięknie ćwiczyły repertuar przed występem. Bardzo starały się aby wierszyki, piosenki oraz piosenki inscenizowane spodobały się babciom i dziadziom. Zrobiły także piękne upominki . Po udanym występie zorganizowano spotkanie przy ciasteczkach i herbatce. Było bardzo miło - wszyscy byli zadowoleni i bardzo wzruszeni.