O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

I MINI OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Reprezentanci naszego przedszkola z grupy ,,Motylków" wzięli udział I Mini Olimpiadzie z jezyka angielskiego zorganizowanej przez Przedszkole nr 5 w Lublinie. Dzieci musiały wykazać się znajomością języka angielskiego w zadaniach i w praktyce. Celem olimpiady było propagowanie znajomości jęz.angielskiego wśród dzieci w wieku przedszkolnym, wspóldziałanie w grupie, rozwijanie odporności emocjonalnej oraz integracja dzieci z różnych przedszkoli. Nasi wychowankowie świetnie się spisali, bo w tej olimpiadzie każdy zwyciężył. Artykuł Dziennik Wschodnihttp://www.dziennikwschodni.pl/lublin/przedszkolak-poszedl-na-zakupy-po-angielsku,n,1000217605.html