O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU NR 59 W LUBLINIE

Nasze przedszkolaki zostały zaproszone do Przedszkola nr 59 na Jasełka. Dla nas była to daleka wyprawa autokarem. Po przybyciu na miejsce wszyscy na nas czekali i ugościli nas mile. Najpierw obejrzeliśmy pięknie przedstawione Jasełka przez dzieci. Brawom nie było końca, a nasze biedronki i motylki grzecznie obejrzały występ. Potem oglądalismy przedszkole i zostaliśmy ugoszczeni pysznym poczęstunkiem. Ale trzeba było wracać - będzie co wspominać!