O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

JESTEŚMY STARSZAKAMI

Pasowanie na starszaka było dużym wydarzeniem w grupie Motylków. Dzieci przywitały gości wierszykiem:„Wszyscy pięknie dziś ubrani, uśmiechnięci, uczesani. Dzień ten w sercach nam zostanie, bo dziś będzie pasowanie!”Dzieciaki w galowych strojach, z biretem na głowie , z dumą recytowały wiersze, śpiewały piosenki , a także z uśmiechem na buzi składały ślubowanie. Wzruszeni rodzice nagradzali gromkimi brawami swoje pociechy. Kulminacyjnym punktem było złożenie przyrzeczenia przez naszych podopiecznych oraz chwila pasowania symboliczną kredką , które przypieczętowało wcześniej złożoną przysięgę. Każdemu nowemu członkowi naszej małej społeczności został wręczony dyplom oraz upominki. Na uroczystości gościliśmy Przewodniczącą Rady Dzielnicy Sławinek -Jolantę Janoszczyk. Proboszcza naszej Parafii – ks.dr Artura Manelskiego oraz Radnego Marcina Nowaka.