O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

11.01.2019 KONCERT ARTYSTÓW FILHARMONII LUBELSKIEJ W PRZEDSZKOLU 21.01.2019 ZEBRANIE DLA RODZICÓW OBU GRUP GODZ.17.00.  22.01.2019 KRAKOWSKI TEATR ILUZJI W PRZEDSZKOLU. 23.01.2019 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU- BIEDRONKI 10.00 MOTYLKI 11.00.  BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU  - 28.01.2019 - 9.30 -11.30.

 

 

 

 

 

                      

 

 

KONCERTY MUZYCZNE W PRZEDSZKOLU

KALENDARZ KONCERÓW ARTYSTÓW FILHARMONII LUBELSKIEJ

Jest to cykl 10 koncertów z udziałem artystów Filharmonii Lubelskiej, którzy wraz z aktorami scen lubelskich tworzą niepowtarzalne spektakle muzyczne . Podczas każdego koncertu dzieci poznają inny solowy klasyczny instrument muzyczny oraz niezmierzone bogactwo klasycznej literatury muzycznej. Koncerty organizuje Centrum Rozwoju Dziecka.

WRZESIEŃ MAŁY MELOMAN
PAŹDZIERNIK MUZYCZNE BARWY JESIENI
LISTOPAD KONCERT Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
GRUDZIEŃ MUZYCZNY PREZENT POD CHOINKĘ
STYCZEŃ JAK BAL TO BAL
LUTY ŁYŻWY SANKI MUZYCZNE ZIMOWANKI
MARZEC CZERWONE ŚWIATŁO STOP
KWIECIEŃ WIOSNO ACH TO TY
MAJ HEJ BYSTRA WODA- NA GÓRALSKĄ NUTĘ
CZERWIEC MUZYCZNE SAFARI