O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

,,KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY" - TO MY!

Zostań Kubusiowym Przyjacielem Natury!

Jest to program w który zaangażowana jest nasza placówka. W programie biorą udział przedszkola z całej Polski. Program trwa od pażdziernika 2015 r. do czerwca 2016 r. Nasze przedszkole zostało zgłoszone do programu i otrzymaliśmy materiały edukacyjne. Mechanizm programu polega na :

-realizacji przez nauczycieli w przedszkolu programu poprzez prowadzenie zajęć o tematyce przyrodniczej i ekologicznej na podstawie otrzymanych materiałów edukacyjnych

-realizacji czterech zamieszczonych w materiałach scenariuszy

-przekazaniu dzieciom ksiażeczek edukacyjnych.

wszystkie informacje o programie oraz szczegółowy regulamin znajdują się na stronie www.przyjacielenatury.pl