O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

LUBLIN TAŃCEM MALOWANY

,,Lublin  tańcem malowany”

W Lublinie w Chatce Żaka odbył się drugi Dziecięcy Festiwal Tańców i Przyśpiewek Ludowych „Lublin Tańcem Malowany”. Przedszkolaki w ludowych strojach tańczyły i śpiewały tradycyjne piosenki, nie tylko z Lubelszczyzny, ale także ze Śląska, Mazowsza i Krakowa. Dzieci /z grupy Biedronek /  z naszego Przedszkola zaprezentowały przyśpiewkę ludową z kieleckiego ,,Kurczątka”. W festiwalu wzięło udział ponad 50 przedszkoli. Na widowni zasiedli rodzice i dziadkowie. Patronat nad festiwalem objęli prezydent Lublina i lubelski kurator oświaty.