O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - pogadanka nt bezpieczeństwa na drodze - 26.09.2018 godz.9.30. ,,Mały meloman" -koncert dla dzieci /w przedszkolu/ z udziałem artystów Filharmonii Lubelskiej - 28.09.2018

 

 

 

 

 

                      

 

 

LUBLIN TAŃCEM MALOWANY

,,Lublin  tańcem malowany”

W Lublinie w Chatce Żaka odbył się drugi Dziecięcy Festiwal Tańców i Przyśpiewek Ludowych „Lublin Tańcem Malowany”. Przedszkolaki w ludowych strojach tańczyły i śpiewały tradycyjne piosenki, nie tylko z Lubelszczyzny, ale także ze Śląska, Mazowsza i Krakowa. Dzieci /z grupy Biedronek /  z naszego Przedszkola zaprezentowały przyśpiewkę ludową z kieleckiego ,,Kurczątka”. W festiwalu wzięło udział ponad 50 przedszkoli. Na widowni zasiedli rodzice i dziadkowie. Patronat nad festiwalem objęli prezydent Lublina i lubelski kurator oświaty.