O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

NASZE SUKCESY!

Konkurs „Przedszkolak sprawny i zdrowy – do zabawy zawsze gotowy”.
W maju, w Przedszkolu nr 416 w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom III Ogólnopolskiego Konkursu „Przedszkolak sprawny i zdrowy – do zabawy zawsze gotowy!”. W konkursie wzięło udział wielu uczestników, którzy nadesłali prace plastyczne i literackie promujące zdrowy styl życia. 7 maja br. nagrody w siedzibie Przedszkola przy ul. Sytej otrzymali wszyscy laureaci i wyróżnieni. Nasze przedszkolaki wzięły także udział w tym konkursie i zdobyły II miejsce w kategorii plastycznej / Nina K. , Mateusz i Jakub Ś., Hania D./ Gratulujemy!