O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

Otrzymaliśmy wyróżnienie w Konkursie plastycznym!

Miło nam poinformować, że dwie dziewczynki z grupy " O" - Zuzia C. i Agatka P. zdobyły wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole nr 25 w Lublinie. KOnkurs był pod hasłem : " Czy wy wiecie, co się może zdarzyć w bajkowym świecie".

 

 

Uroczystość rozstrzygnięcia konkursu odbędzie się dnia 16 maja 2012r. o godzinie 10.00 w Przedszkolu nr 25 na Al. Warszawskiej .

 

 

 

:) :) :)  Gratulujemy zwycięzcom.