O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

11.01.2019 KONCERT ARTYSTÓW FILHARMONII LUBELSKIEJ W PRZEDSZKOLU 21.01.2019 ZEBRANIE DLA RODZICÓW OBU GRUP GODZ.17.00.  22.01.2019 KRAKOWSKI TEATR ILUZJI W PRZEDSZKOLU. 23.01.2019 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU- BIEDRONKI 10.00 MOTYLKI 11.00.  BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU  - 28.01.2019 - 9.30 -11.30.

 

 

 

 

 

                      

 

 

PASOWANIE NA STARSZAKA I ŚREDNIAKA W MOTYLKACH 23.11.2016

 

Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie...”Tymi słowami dzieci powitały swoich rodziców na uroczystości Pasowania na Starszaka i Średniaka .Wydarzenie to przebiegło w bardzo podniosłym nastroju. Dzieci z grupy „Motylków” w obecności swoich rodziców, wychowawców i pani Dyrektor przysięgały być pilne, grzeczne, uważne i uśmiechnięte. Świetnie też zdały egzamin odpowiadając na szereg pytań dotyczących wiadomości ogólnych. Po prezentacji części artystycznej przedszkolaki złożyły uroczyste ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor przy pomocy magicznego ołówka dokonała aktu pasowania na Starszaka i Średniaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości był słodki upominek oraz kredki.