O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - pogadanka nt bezpieczeństwa na drodze - 26.09.2018 godz.9.30. ,,Mały meloman" -koncert dla dzieci /w przedszkolu/ z udziałem artystów Filharmonii Lubelskiej - 28.09.2018

 

 

 

 

 

                      

 

 

,,PO POLSCE PODRÓŻE - MAŁE I DUŻE" - teatrzyk

W naszym przedszkolu zagościł teatr Arkadia z Suwałk. Aktorzy zaprezentowali dzieciom spektakl ,,Po Polsce podróże - małe i duże". Razem z różnymi zwierzątkami dzieci zwiedzały miasta, różne środowiska, charakterystyczne zabytki oraz słuchały legend lub ciekawostek z nimi związanych. Atmosfera była bardzo wesoła a przedstawione historie pozwoliły dzieciom lepiej zapoznać się z naszym krajem, jego kulturą oraz historią.