O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

Rekin Rolek w naszym Przedszkolu.

Z wizytą do naszego Przedszkola przybył Rekin Rolek, który gorąco zachęcał dzieci do aktywnego uprawiania sportów a zwłaszcza do pływania. Rekin opowiedział dzieciom o różnych stylach pływackich, dzieci pokazywały je razem z nim. Rolek proponował dzieciom wizytę w strefie H2O, która zaprasza wszystkie dzieci do dzikiej, zielonej dżungli, w której mogą spotkać tryskającą ciepłą wodą jadowitą żmiję, meeeeega żółwia i groźnego pancernika (fontanny), pochlapać się w ukrytym pośród palm, bajecznie kolorowym jeziorku (brodzik o bezpiecznej dla każdego malucha głębokości 0,3m).
Strefa mieści się w MOSiRze przy al. Zygmuntowskich i serdecznie zaprasza do zabawy wszystkie dzieci oraz ich całe rodziny. Nasze przedszkolaki otrzymały także ulotki z atrakcyjnymi rabatami na wizyte w strefie H2O.
Po zakończonej wizycie Rekin Rolek z przyjemnością pozował do zdjęć z dziećmi.Laughing