O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

STARSZAKI JEŻDŻĄ DO KINA

Dnia 30.10.2015 starszaki pojechały busem do kina Bajka.Tam obejrzały film pt:,,Bystry Bil " w reżyserii Deane Taylor, produkcji Australijskiej.Bystry Bil to uroczy miś koala, który marzy owielkiej przygodzie. Po obejrzeniu dzieciom zaproponowano pracę domowa - narysowanie swojego ulubionego zwierzaczka.

Dnia 6.11.2015 dzieci ze starszej grupy pojechały autobusem MPK do kina na film pt:,,Rabusie fistaszków". Oczywiście Ci, którzy odrobili pracę domową z poprzedniego filmu, w nagrodę otrzymali plakaty. Miała też miejsce krótka lekcja dydaktyczna po obejrzanym filmie. Zaproponowano nową pracę domową.

Następny wyjazd 18.12.2015 na film ,,Święty Mikołaj dla wszystkich".