O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

Święto Rodziny u Maluszków

Dnia 25 maja 2012r . w Grupie dzieci młodszych odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, czyli Święto Rodziny. Przedszkolaki długo przygotowywały sie do tego wydarzenia, uczyły sie wierszy, ćwiczyły wystąpienie, poznawały nowe piosenki, śpiewały i co najważniejsze przygotowywały prezenty dla swoich Tatusiów i swoich Mam ( w ten sposób podarowali Rodzicom piękne laurki oraz własnoręcznie malowane wazoniki).
W dniu Święta Rodziców dzieci dzielnie przywitały gości i zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.
Mamy nadzieję, że Rodzicom się podobało.
autor: Magdalena Zajączkowska