O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

TURNIEJ SPORTOWY W PRZEDSZKOLU NR 5

20.06.2017 grupa 8 dzieci z ,,Motylków" naszego przedszkola wzięła udział w VI Międzyprzedszkolnym Turnieju ,, Sprawny i Bezpieczny Przedszkolak 2017" organizowanym w ramach programu ,,Bezpieczny Lublin". Dzieci  uczestniczyły w zawodach sportowych, quizie wiedzy o bezpieczeństwie.Miały również okazję zwiedzić od środka radiowóz, karetkę pogotowia oraz dowidzieć się o pracy straży granicznej z psem. Zdobyliśmy puchar, medale i liczne nagrody.