O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 13.12.2018 ,,HERKULES" -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018,, PIERWSZA POMOC". 19.12.2018 ,,JASEŁKA" W MOTYLKACH 11.00 ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 

                      

 

 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez nasze przedszkole pt. "Piłka nożna w oczach dziecka - Euro 2012"

W naszym przedszkolu zorganizowano uroczyste roztrzygnięcie konkursu plastycznego " Piłka nożna w oczach dziecka - Euro 2012" . Ponieważ konkurs ogłosiliśmy w czasie trwania Euro 2012 to otrzymaliśmy mnóstwo prac na konkurs. Komisja konkursowa miała bardzo ciężką pracę ze względu na wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac. W konkursie wzięły udział przedszkolaki z Przedszkoli nr 43, 67, 10, 5, 15, oraz wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie. Na uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród dzieci z grupy I naszego Przedszkola zaśpiewały piosenkę a Starszaki uświetniły spotkanie krótkim programem artystycznym, w którym dzieci recytowały, śpiewały i tańczyły. POtem nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla dzieci biorących udział w konkursie oraz nauczycieli pod których kierunkiem prace te powstawały. Po zakończonej  uroczystości zaprosiliśmy gości na mały poczęstunek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!
Organizatorzy