O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

W ŚWIECIE MULTIMEDIÓW BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ W LUBLINIE

Dzieci z grupy ,,Motylków" pojechały do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej. Tam zostały zabrane w niezwykły świat multimediów zgromadzonych w Wydziale Audiowizualnym PBW. Podczas zajęć edukacyjnych zostały zaprezentowane zbiory na nośnikach archiwalnych: przeźroczach, płytach winylowych, kasetach magnetofonowych, videokasetach oraz najnowszych mediach na płytach CD i DVD. Zajęcia przeprowadzono z wykorzystaniem sprzętu do odtwarzania dźwięku.