O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Lublinie - pogadanka nt bezpieczeństwa na drodze - 26.09.2018 godz.9.30. ,,Mały meloman" -koncert dla dzieci /w przedszkolu/ z udziałem artystów Filharmonii Lubelskiej - 28.09.2018

 

 

 

 

 

                      

 

 

WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI !!!

  W dniu 3.12.2014 w godz.10-12 odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci ( dla każdej grupy ). Poprowadzili je Absolwenci Akademii Teatralnej Wydziału Sztuki Lalkarskiej -,, Studio Twórczego Dziecka". Dzieci obejrzały teatrzyk cieni pt.:,, Czerwony kapturek" a nastepnie same manipulowały sylwetami z bajki. Mogły również zapoznać się z innymi lalkami tj. kukiełkami i uczesniczyć w zabawie. Zainteresowanych rodziców odsyłamy na stonę www.studiotworczegodziecka.pl gdzie można będzie wkrótce obejrzeć zdjęcia z warsztatów.