O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI !!!

  W dniu 3.12.2014 w godz.10-12 odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci ( dla każdej grupy ). Poprowadzili je Absolwenci Akademii Teatralnej Wydziału Sztuki Lalkarskiej -,, Studio Twórczego Dziecka". Dzieci obejrzały teatrzyk cieni pt.:,, Czerwony kapturek" a nastepnie same manipulowały sylwetami z bajki. Mogły również zapoznać się z innymi lalkami tj. kukiełkami i uczesniczyć w zabawie. Zainteresowanych rodziców odsyłamy na stonę www.studiotworczegodziecka.pl gdzie można będzie wkrótce obejrzeć zdjęcia z warsztatów.