O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

26.11.2018 KONCERT O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ W PRZEDSZKOLU. 27.11.2018 WYJAZD MOTYLKÓW DO CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO NA WYDARZENIE ,,BEZPIECZNY ZWIERZ". 6.12 2018 MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU. 13.12.2018 ,,HERKULES' -WYJAZD DO CENTRUM KONGRESOWEGO NA SPEKTAKL MUZYCZNY. 17.12.2018 PIERWSZA POMOC.

 

 

 

 

 

                      

 

 

WSPANIAŁY ŚWIAT SKŁADAJĄCY SIĘ Z WIELU MILIONÓW KLOCKÓW LEGO...23.10.2015

I my tam byliśmy!!! W Lublin Outlet Center na wystawie klocków LEGO o 10.15 !!!

Dzisiaj dzieci obu grup naszego przedszkola pojechały autokarem na wystawę. Oglądaliśmy niesamowite budowle z wielu milionów klocków lego, budowle przedsztawiające architekturę zabytkową i współczesną, wydarzenia historyczne, znane z filmów i bajek, eksponaty interaktywne - roboty, sceny, makiety, eksponaty dla dzieci w każdym wieku. Bawiliśmy się w strefie zabaw klockami lego, duplo, na BRICK WALL, na zjeżdżalniach itp.Wystawa bawiła i uczyła.