O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

WSPANIAŁY ŚWIAT SKŁADAJĄCY SIĘ Z WIELU MILIONÓW KLOCKÓW LEGO...23.10.2015

I my tam byliśmy!!! W Lublin Outlet Center na wystawie klocków LEGO o 10.15 !!!

Dzisiaj dzieci obu grup naszego przedszkola pojechały autokarem na wystawę. Oglądaliśmy niesamowite budowle z wielu milionów klocków lego, budowle przedsztawiające architekturę zabytkową i współczesną, wydarzenia historyczne, znane z filmów i bajek, eksponaty interaktywne - roboty, sceny, makiety, eksponaty dla dzieci w każdym wieku. Bawiliśmy się w strefie zabaw klockami lego, duplo, na BRICK WALL, na zjeżdżalniach itp.Wystawa bawiła i uczyła.