O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

11.01.2019 KONCERT ARTYSTÓW FILHARMONII LUBELSKIEJ W PRZEDSZKOLU 21.01.2019 ZEBRANIE DLA RODZICÓW OBU GRUP GODZ.17.00.  22.01.2019 KRAKOWSKI TEATR ILUZJI W PRZEDSZKOLU. 23.01.2019 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU- BIEDRONKI 10.00 MOTYLKI 11.00.  BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU  - 28.01.2019 - 9.30 -11.30.

 

 

 

 

 

                      

 

 

WYCIECZKA MOTYLKÓW DO MIASTECZKA RUCHU DROGOWEGO 17.10.2016

 Miasteczko Ruchu Drogowego przy al. Zygmuntowskich umożliwia szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie ruchu drogowego.

 Profesjonalne Miasteczko Ruchu Drogowego w Lublinie daje możliwość prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą z zakresu bezpiecznego poruszania się po ulicach. Operatorem obiektu jest MOSiR „Bystrzyca”, a zajęcia prowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie, we współpracy z Policją. Miasteczko Ruchu Drogowego składa się budynku z salami szkoleniowymi i częścią administracyjno-garażową. Tam znajdują się rowery i samochody elektryczne. Na terenie miasteczka powstały ulice wraz z chodnikami, skrzyżowaniami, rondami, przejściami dla pieszych, przejazdem kolejowym, sygnalizacją świetlną oraz drogowymi znakami pionowymi i poziomymi, które  służą do prowadzenia szkoleń. Nasze przedszkolaki z grupy Motylków uczestniczyły w zajęciach teoretycznych i praktycznych. W związku z tym, że wycieczka cieszyła się  dużym zainteresowaniem i sprawiła dzieciom wiele radości planujemy ją powtórzyć wiosną.