O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

WYCIECZKA NA LOTNISKO 22.05.2017

Wizyta na lotnisku była dla dzieci czymś zupełnie nowym. Dostarczyła wielu ciekawych wrażeń oraz uczyła dzieci korzystania i poruszania się po nim. Wycieczkę na lotnisko zaczęliśmy pod budynkiem przedszkola. Wyruszyliśmy na ok. 30 minut przed planowym lądowaniem samolotu. W autokarze prezentowany był film o lotnictwie, a przewodnik przez mikrofon podawał najważniejsze informacje o lotnisku – jego historię, statystyki, połączenia, parametry. Najpierw zobaczyliśmy lądowanie samolotu, a następnie podjechaliśmy do terminala. Tam dzieci zobaczyły strefę witania swoich bliskich, miejsce, gdzie ważymy i nadajemy bagaż oraz w którym kierunku udajemy się do samolotu. Na miejscu był oczywiście czas na zdjęcia, pączki, zadawanie pytań i rozmowa z pracownikiem Portu Lotniczego. Po wizycie w terminalu wróciliśmy do autokaru i zrobiliśmy objazd dookoła lotniska. Jechaliśmy wzdłuż pasa startowego, oglądaliśmy ścieżkę podejścia samolotu, system ILS oraz omawiana była cała infrastruktura znajdującą się na terenie lotniska.

  • Zaraz wyruszamy...

    Zaraz wyruszamy...

  • Wesoła atmosfera w autokarze

    Wesoła atmosfera w autokarze

  • Zaraz wyląduje samolot

    Zaraz wyląduje samolot

  • Więcej