O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

11.01.2019 KONCERT ARTYSTÓW FILHARMONII LUBELSKIEJ W PRZEDSZKOLU 21.01.2019 ZEBRANIE DLA RODZICÓW OBU GRUP GODZ.17.00.  22.01.2019 KRAKOWSKI TEATR ILUZJI W PRZEDSZKOLU. 23.01.2019 DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU- BIEDRONKI 10.00 MOTYLKI 11.00.  BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU  - 28.01.2019 - 9.30 -11.30.

 

 

 

 

 

                      

 

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 W PRZEDSZKOLU

Zakończenie roku w  przedszkolu

W dniu 23.06.2016 r. zakończyliśmy w naszym przedszkolu rok szkolny 2015/2016.Uroczystośc ta była powiązana z Dniem Mamy i Taty. Dzieci obu grup zaprezentowały program artystyczny dla Rodziców a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Podczas uroczystości także dzieci z grupy ,,Biedronek” a potem ,,Motylków” podziękowały za edukację pięknymi występami – wiersze, piosenki, tańce . Starsze dzieci  z grupy ,,Motylków” pożegnały przedszkole, a młodsze pożegnały starszaków życząc im wielu sukcesów w szkole. Przedszkolaki świetnie zaprezentowały swój program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grupy ,,Biedronek” a potem występowały ,,Motylki” .Wiele wzruszeń i trochę łez wycisnęła rzewna piosenka „Pożegnania nadszedł czas”. Występy dzieci zakończył uroczysty polonez w wykonaniu  Motylków. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i  rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. Po zakończeniu występów gr I i gr II głos zabrała pani dyrektor przedszkola Dorota Majewska dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem. Złożyła również serdeczne podziękowania paniom nauczycielkom dziękując za przygotowanie dzieci do występów i życząc udanych wakacji. Na zakończenie uroczystości dzieci w swoich grupach otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola lub oddziału przedszkolnego wraz z upominkami - książkami zakupionymi  przez rodziców. W obu grupach Rodzice zorganizowali miłe przyjecie dla swoich pociech. Dzieciom kończących przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!