O nas

Jesteśmy publicznym przedszkolem.  Zapraszamy do odwiedzania naszej strony ponownie Smile.

Nasze przedszkole

„Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem. To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy ... Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze od liczenia późniejszych wad...”
doc. dr Maria Kielar

 

 

Przedszkole mieści się przy ul. Boh. Monte Cassino 7 na osiedlu "Sławinek" w domku jednorodzinnym. Posiadamy dwa oddziały przedszkolne i własny plac zabaw.

Nadchodzące wydarzenia

 

 

 

 

 Dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 15 będzie trwał od 2.07.2018 do 13.07.2018. Zgłoszenia przyjmowane bedą do 30.05.2018. W lipcu ma także dyżur Przedszkole nr 5 a w sierpniu Przedszkola nr 25 i 10.

 

                      

 

 

ZEBRA W MOTYLKACH

13.06.2018 ZEBRA - pasiasty zwierzak uczył dzieci z naszego przedszkola /z grupy ,,Motylków”/ zasad ruchu drogowego. To X edycja programu „Przyjazna Zebra”. Taka nauka to dla dzieciaków wielka przyjemność. To pomysł lubelskiego radnego Marcina Nowaka. Zebra przypomniała dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego. Dzieci uczyły się jak przechodzić przez jezdnię na pasach, na sygnalizacji świetlnej oraz przypomniały sobie znaki drogowe. A wszystko to podczas zabawy z zebrą. Na zakończenie dzieci otrzymały opaski odblaskowe i pamiątkowe długopisy.Więcej na phttp://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/przyjazna-zebra-w-lublinie-ruszyla-x-edycja-akcji-chodzi-o-nauke-dzieci-zasad-bezpiecznego-poruszania-sie-ulicami,13088425/